مراقبت از پوست

آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

این روزها بیشتر مردم فارق از سن وسال و جنسیت خود به ظاهر جوان و زیبا اهمیت زیادی می‌دهند. همانطور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین عناصر جوانی، پوست صورت است که متاسفانه بیش از هر قسمت دیگری از بدن علائم پیری را نشان می‌دهد. هنوز راهی برای جلوگیری از پیر شدن پوست ابداع نشده است، اما روش‌های جوانسازی پوست می‌تواند ظاهری جوان‌تر، شاداب‌تر و زیباتر به شما بدهند و روند پیری را به تعویق بیندازد. از روش‌های جوانسازی پوست می‌توان به میکرونیدلینگ اشاره کرد. این روش طرفداران زیادی دارد و به همین دلیل است که ما در مرکز آی ‌ام تی لاکس، دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان را برگزار می‌کنیم.

آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ یکی از جدیدترین روش‌های درمانی است که برای از بین بردن بسیاری از ضایعات پوستی استفاده می‌شود. جالب است بدانید این روش یکی از روش‌های درمانی غیرتهاجمی به شمار می‌رود که در سال‌های اخیر با هدف جوانسازی پوست صورت مورد استفاده قرار گرفته است.

در روش درمانی میکرونیدلینگ از دستگاهی با سوزن‌های کوچک استفاده می‌شود که با تماس با پوست صورت و اعمال فشار مشخص، سوراخ‌های کوچکی در پوست صورت ایجاد می‌کند. بدین ترتیب فضای لازم برای تزریق مواد و سرم‌های مخصوص به پوست باز می‌شود و درمان تکمیل خواهد شد. در دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان روش کار با دستگاه به طور کامل بررسی شده و آموزش داده می‌شود.

آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان: کاربردهای میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ کاربردهای مختلفی دارد. به طور کلی از این روش برای درمان مشکلات ظاهری پوست، درمان عوارض مختلف و جوانسازی استفاده می‌شود. مهمترین اهداف میکرونیدلینگ رفع مشکلات پوستی شامل موارد زیر است. در آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان در مرکز آی ‌ام تی لاکس، روش درمان همه این مشکلات پوستی به شکلی تخصصی آموزش داده می‌شود:

  • اسکارهای پوستی (جوش و آکنه، جای زخم و جراحت)
  • علائم کشش (پارگی پوست)
  • سوختگی‌های سطحی پوست صورت و بدن
  • تیرگی و لکه‌های مختلف روی پوست صورت و بدن

برای رزرو نوبت آنلاین کافیست از فرم زیر اقدام کنید

بارگذاری...

مراحل انجام میکرونیدلینگ

پس از انجام آزمایشات و تشخیص درمان میکرونیدلینگ، مراحل درمان به شرح زیر است:

مرحله اول: آماده سازی

اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می‌کنید، چند روز قبل از میکرونیدلینگ استفاده از آنها را قطع کنید. همچنین باید یک روز قبل و یک روز بعد از درمان از داروهای تقویت کننده استفاده کنید. شب قبل از درمان حمام را فراموش نکنید.

مرحله دوم: شروع درمان

پس از تهیه محلول، تزریق با سوزن یا وسیله‌ای به نام درماپن انجام می‌شود. سوزن تا عمق یک میلی‌متری پوست نفوذ می‌کند و محلول به لایه میانی پوست تزریق می‌شود. پس از تزریق، زخم‌های کوچکی روی پوست ایجاد می‌شود که یک عارضه طبیعی است و پس از چند روز از بین می‌رود.

همه مراحل درمان در آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان، به طور کامل شرح داده می‌شود و می‌توانید مراحل درمان را به صورت عملی در دوره تجربه کنید.

چه کسانی می‌توانند میکرونیدلینگ انجام دهند؟

به طور کلی، افرادی که از نظر بالینی سالم بوده و دارای مشکلات پوستی هستند که به درمان‌های موضعی پاسخ نداده‌اند، ممکن است کاندیدای ایده‌آل برای این روش باشند. برای اینکه بدانید آیا این روش درمانی برای پوست شما مناسب است یا خیر، باید با یک متخصص پوست مشورت کنید.

آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

در دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان فرآیند کامل اجرای درمان میکرونیدلینگ برای بهبود ظاهر پوست، رفع عیوب و جوانسازی پوست صورت به شما آموزش داده می‌شود.  این دوره، یک آموزش تکمیلی برای دوره آموزش مزوتراپی و دوره آموزش اسکین کر محسوب می‌شود و شامل آموزش جامع استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ و شناخت سرم‌های درمانی خواهد بود.

در این دوره آموزشی، نحوه آماده‌سازی پوست، آموزش گام به گام میکرونیدلینگ و نحوه استفاده از سرم‌ها به طور کامل آموزش داده می‌شود. در دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان، داوطلبان به صورت حرفه‌ای روش‌های از بین بردن جوش، جای زخم و اسکار پوست را آموزش می‌بینند. برای شرکت در این دوره در مرکز آی ‌ام تی لاکس و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۳۶۵۷۰۱۴۱ در ارتباط باشید.

سرفصل‌های دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

سرفصل‌های دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان در مرکز آی ‌ام تی لاکس به شرح زیر است:

مراحل آموزش در دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

مراحل آموزش در دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان به شرح زیر هستند:

  • در ابتدای آموزش با انواع پوست آشنا می‌شوید.
  • سپس با نحوه انجام میکرونیدلینگ و نحوه کار با قلم درماپن آشنا می‌شوید.
  • در مرحله بعد نحوه درمان انواع مشکلات پوستی با این روش درمانی را به شما آموزش می‌دهیم.
  • در نهایت با کمک مربی درمان میکرونیدلینگ را به صورت عملی تمرین خواهید کرد.
آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان

آموزش میکرونیدلینگ در مرکز آی ‌ام تی لاکس

دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان در مرکز آی ‌ام تی لاکس در دو بخش تئوری و عملی برگزار می‌شود. در مرحله اول اصول و نکات بهداشتی آموزش داده می‌شود که هنرجو در انجام میکرونیدلینگ باید به آنها توجه کند. سپس نحوه عملکرد دستگاه میکرونیدلینگ و نحوه کار با درماپن (قلم میکرونیدلینگ) را یاد می‌گیرید. در قسمت آخر نکات مراقبتی پس از میکرونیدلینگ بررسی می‌شوند.

در سطح آموزش عملی ابتدا نحوه کار بر روی پوست مصنوعی به هنرجو آموزش داده می‌شود و در سطوح بالاتر درمان میکرونیدلینگ روی پوست صورت انجام خواهد شد. در این مرحله در مورد انواع سرم‌های درمانی و نحوه استفاده از ان‌ها را توضیح می‌دهیم. سپس متقاضی با استفاده از درماپن که دارای سوزن‌هایی با طول‌های مختلف (عمق نفوذ متفاوت) است، زخم‌های بسیار کوچکی برای جذب بهتر سرم‌ها روی صورت ایجاد می‌کند که با چشم قابل مشاهده نیست.

بعد از گذراندن دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان چه مهارت ‌هایی کسب خواهید کرد؟

پس از اتمام دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان، با استفاده از انواع قلم‌های درماپن قادر خواهید بود با اطمینان و حرفه‌ای درمان را روی صورت مشتری انجام دهید. در نهایت پس از گذراندن دوره آموزشی میکرونیدلینگ می‌توانید به راحتی شروع به کسب درآمد یا بهبود کسب و کار فعلی خود کنید.

بازار کار میکرونیدلینگ چگونه است؟

میکرونیدلینگ برای پاکسازی و بهبود آکنه و جای زخم روی صورت استفاده می‌شود. با توجه به اهمیت زیبایی پوست برای جذابیت چهره انسان، بازار کار گسترده‌ای برای متخصصان اسکین کر که این درمان را انجام می‌دهند وجود دارد و ان‌ها پس از اتمام دوره آموزش میکرونیدلینگ در اصفهان و دریافت گواهینامه معتبر از سازمان حرفه‌ای و حرفه‌ای می‌توانند وارد بازار کار شوند.

برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید:

مشاوره پوست

مشخصات فردی

نام و نام خانوادگی(Required)

فرم مشاوره پوست

آیا بار اول است که خدمات فیشیال انجام میدهید؟(Required)
آیا قبلا لایه برداری شیمیایی انجام داده اید؟(Required)
آیا در شش ماه گذشته قرص راکوتان مصرف کرده اید؟(Required)
آیا تحت درمان با هریک از داره های زیر می باشید؟(Required)
آیا باردار هستید(Required)
آیا شیردهی دارید؟(Required)
آیا از دارو های حاوی کورتون استفاده میکنید ؟(Required)
درصورتی که به هریک از بیماری های زیر مبتلا هستید انتخاب کنید(Required)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا ...