مهتا طحاف پور
مهتا طحاف پور

تعرفه و رزرو آنلاین نوبت

تعرفه خدمات

آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان
آموزش مراقبت از پوست اصفهان

آنلاین رزرو کنید

بارگذاری...
آموزش مراقبت از پوست اصفهان

پاسخ به این سوال که هزینه فیشیال صورت چقدر است به طور واضح و دقیقی ممکن نیست. زیرا قیمت فیشیال صورت به موارد زیر بستگی دارد:

 1. مرکزی که برای انجام فشیال پوست به آن مراجعه می‌کنید.
 2. نوع فیشیالی که در آن مرکز انجام می‌دهید.
 3. کیفیت موادی که برای پاکسازی پوست شما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هزینه پاکسازی صورت یا فیشیال به چه عواملی وابسته است؟

این را باید گفت که قیمت فیشیال پوست بسیار وابسته به روش مد نظر شما است.
تقریبا پر هزینه ترین روش برای پاکسازی پوست صورت، پاکسازی با دستگاه میکرودرم است. قیمت پاکسازی پوست میکرودرم به دستگاه، مهارت و تخصص و همچنین مشکلات پوستی شما که قصد برطرف کردنشان را دارید، دارد.

هزینه فیشیال صورت چقدر می‌باشد؟

قیمت فیشیال صورت باتوجه به مراحل ویژه‌ای که روی صورت مراجعه کننده انجام می‌شود، تعیین خواهدشد. به عنوان نمونه، فیشیالی که شامل میکرودرم باشد به خاطر این که یک لایه‌برداری شیمیایی کاملا خاص روی پوست زیباجو انجام می‌شود، معمولا بیشتر از یک فیشیال معمولی هزینه خواهد داشت.
در حقیقت می‌توان گفت هزینه فیشیال صورت باتوجه به میزان خدماتی که برای زیباجو ارائه می‌شود، متفاوت خواهدبود.

هزینه پاکسازی پوست در آرایشگاه

قیمت فیشیال پوست در آرایشگاه ها متفاوت است و به طور کلی هزینه پاکسازی پوست (فیشال) اغلب مواقع در آرایشگاه ارزان‌تر از کلینک‌های متخصصین پوست و همچنین در مراکز زیبایی محاسبه می‌شود.
اما از سوی دیگر چنین مکان‌هایی خطرات احتمالی خودش را نیز دارد. اگر که اپراتوری که فیشیال را برای شما انجام می‌دهد، مهارت قابل توجهی نداشته باشد، ممکن است صدمات جبران ناپذیری روی پوست شما برجای بگذارد.

بسته به نوع خدمات، روش و مواد استفاده شده در آن مرکز، قیمت پاکسازی صورت تغییر می کند.
مراحل پاکسازی صورت در آرایشگاه ها شامل یک یا چند روش زیر است:

 • بخور، ماساژ و استفاده از لایه بردارهای شیمیایی
 • استفاده از اسکرب ها برای برداشتن لایه های مرده پوست
 • پاک سازی صورت با استفاده از شوینده های مختلف ، لایه بردارها
 • استفاده از کرم و لوسیون ها برای آبرسانی به پوست

هزینه پاکسازی پوست در آرایشگاه زنانه و یا مردانه، مرحله به مرحله و روش به روش متفاوت با کلینیک است. گاهی یک پاکسازی پوست صورت در چندین مرحله متوالی و مختلف انجام می‌شود که هزینه هر مرحله جداگانه حساب خواهدشد.

فیشیال صورت چیست؟

فیشیال یک روش رایج و محبوب جوانسازی و تغذیه پوست است که می تواند پوستی سالم و درخشان به وجود آورد، و یکی از بهترین راه‌های مراقبت از پوست است.

در حقیقت فشیال صورت نوعی درمان پوستی است که ترکیبی از روش های پاکسازی، لایه برداری و تغذیه پوست است، باعث آب رسانی عمقی می شود، به تمیز کردن و بستن منافذ باز صورت کمک می کند، همچنین سلول های مرده پوست را بیرون می کشد و با یک ماسک معمولی شروع به درمان می نماید، در نتیجه مشکلات پوستی از جمله چین و چروک و جای جوش و آکنه را بر طرف می­کند و باعث میشود پوست سالم تر و جوان تر شود.

از مزایای خوب این روش این هست که تنها در یک جلسه ۱ ساعتی، میتواند بسیاری از مشکلات پوستی، مانند جوشهای سر سیاه یا کومودن را از بین ببرد.

اگر می خواهید که نتیجه مطلوب و ایده آل کسب کنید بهتر است که این فرآیند را در چند مرحله برای جوانسازی و تغذیه پوست صورتتان، انجام دهید تا باعث شود پوست سالم تر و جوان تری به دست بیاورید.

انجام فیشیال صورت به چه کسانی توصیه می‌شود؟ و چند وقت یکبار باید انجام شود؟

ممکن است در ذهتان بپرسید چه کسانی باید این کار را انجام دهند؟ از چه سنی می توان از این روش درمان استفاده کرد؟ چه زمانی باید از فیشیال برای پاکسازی استفاده کنم و چند وقت یک بار باید انجام شود؟

باید گفت افراد میتوانند از سن بیست سالگی به بعد این کار را انجام دهند، درست است که اکثر مشکلات پوستی، شامل جوش و آکنه از دوران نوجوانی آغاز میشوند. اما بر اساس مطالعات انجام شده، بهتر است که فیشیال صورت از سن ۲۰ سالگی به بعد انجام شود. تا آن زمان، بهتر است که از روشهای درمان خانگی برای پاکسازی پوست استفاده کنید.

برای سنین  ۱۸-۲۵ توصیه می شود برای حفظ خاصیت درخشان و جوانی صورت، در مناسبت های خاص یا دو ماه یک بار، از فیشیال استفاده کنند.

و برای سنین  بیش از ۲۰ سال و هم چنین دارای علائمی همچون پیری زودرس، آکنه هورمونی، لکه های پوستی، فیشیال را به عنوان یک درمان روتین در برنامه توصیه می شود.

و در حالت کلی، زمانی که این حالت های زیر را دارید پاکسازی پوست را حتما در برنامه قرار دهید.

 • پوست خشک دارید.
 • در اطراف چشم خود چین و چروک‌ دارید.
 • در پوست صورتتان دارای کک و مک هستید.
 • در معرض آلودگی هوا قرار دارید.

پاسخ به سوال این که هر چند وقت باید انجام شود، باید گفت بسته به نوع پوست و افراد مختلف، متفاوت است.
در حالت ایده آل بهتر است که این درمان به صورت ماهیانه و منظم انجام گیرد.

در صورتی که انجام این درمان به صورت ماهیانه و منظم برایتان ممکن نیست، حداقل ۴ بار در سال، همزمان با تغییر فصل فیشیال را انجام دهید. اگر می‌خواهید از طریق این درمان جای جوش خود را از بین ببرید، حتما باید ۱ بار در ماه آن را انجام دهید. اما اگر پوست حساسی دارید، بهتر است بین هر جلسه دو ماه وقفه داشته باشید.

این نکته را در نظر داشته باشید انجام بیش از یک بار در ماه نیز می‌تواند به پوستتان آسیب بزند و عوارض فیشیال صورت را در کمین شما قرار دهد.

مراحل انجام فشیال صورت

فیشال صورت مراحل مختلفی دارد که بر مبنای نوع پوست شما قابل تغییر است. اصلی‌ترین مراحل آن شامل موارد زیر است:

 • پاکسازی صورت
  متخصص پوست با کمک یک پاک‌کننده، پوست صورت و گردن شما را به خوبی ماساژ می‌دهد تا تمامی آلودگی‌ها، کثیفی‌ها و مواد آرایشی از سطوح پوستی شما پاک شود. سپس با استفاده از یک اسفنج مخصوص و آب گرم مواد را از روی پوست شما برمی‌دارد و صورتتان را خشک می‌کند. در این مرحله از پاکسازیریا، پوست شما برای ارزیابی آماده خواهدبود. در این مرحله مشخص خواهدشد که چه نوع ماسکی به منظور فیشیال صورت شما باید مورد استفاده قرار بگیرند.
 • لایه‌برداری پوست
  در این مرحله با استفاده از یک کرم لایه‌برداری اسکراب که مخصوص نوع پوستی شماست (خشک، چرب، معمولی)، سلول‌های مرده از پوست صورت جدا شده و با استفاده از بخار آب منافذ پوست زیباجو باز می‌شود.
  در این زمان انتخاب شیوه مناسب وابسته به نظر درمانگر و عواملی مانند: جوش‌های سر‌سفید، جوش‌های سر‌سیاه، آکنه‌ها، چروک‌های پیری، لکه‌های ناشی از دوران بارداری، نور خورشید و غیره دارد.
 • بخور دادن به پوست صورت
  در این مرحله با کمک دستگاه بخور به پوست زیباجو بخور گرم داده می‌شود. این مرحله بسیار آرامش‌بخش است و با افزایش رطوبت در سطوح پوستی منجر به باز شدن منافذ پوستی  شده و در نهایت جوش‌های سرسیاه و سر سفید راحت‌تر خارج خواهندشد.
 • لایه برداری پوست مرحله دوم
  در این مرحله با استفاده از دستگاه‌های ویژه موهای اصلاح نشده پوست صورت و سلول‌های مرده پوست به طور کامل جدا می‌شوند و پوست صورت روشن و شفاف خواهدشد.
 • استخراج و تخلیه جوش‌ها
  در این مرحله چربی‌های اضافه و سلول‌های مرده با کمک یک دستگاه فلزی از سطح پوست جمع  می‌شوند و به باز شدن بیشتر منافذ پوست کمک می‌کند؛  در نتیجه انجام این کار جوش‌های سر‌سیاه و سر‌سفید و آکنه‌ها تخلیه می‌شوند.
  میزان تحمل درد در هر شخص با شخص دیگری متفاوت خواهدبود و امکان دارد که این مرحله برای افرادی که پوست نازک‌تر و حساسی دارند کمی دردناک باشد. لازم است که انجام این مرحله با دقت فراوان انجام شود؛ در غیر این صورت ممکن است مویرگ‌های صورت پاره شوند و کبودی‌های مختلف در نواحی صورت به وجود آیند.
 • ماساژ پوست صورت
  ماساژ پوست صورت سبب می‌شود که خستگی از شما رفع شده و احساس آرامش دلپذیری وجود شما را فرا بگیرد. این شیوه درمانی، عضلات سر را ریلکس می‌کند و با افزایش جریان خون، اکسیژن‌رسانی به سلول‌های پوستی شما را بیش از قبل می‌کند.
  همین مسئله سبب می‌شود که شما شادابی و جوانی خاصی در پوست خود احساس کنید. می‌توان با قطعیت گفت که فشیال صورت مزایای بسیار بیشتری نسبت به باقی روش‌های درمانی پوست دارد. اگر که هزینه فیشیال صورت را با باقی شیوه‌های درمانی مقایسه کنید، خواهید دید که پاکسازی پوست صورت علاوه بر این که مقرون به صرفه می‌باشد، نتیجه بهتری را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد.
 • قراردادن ماسک روی پوست صورت
  در این وهله ماسکی مخصوص به مدت زمان یک ربع بر روی پوست شما گذاشته می‌شود. این ماسک وظیفه آبرسانی کامل و هیدراته کردن‌ پوست شما را برعهده دارد.
 • مرحله آخر فیشیال صورت
  در مرحله آخر از تونر استفاده می‌شود. تونر منجر به تنظیم ph شده و پوست شما را به طور عمیقی پاکیزه می‌کند. در آخرین مرحله فشیال از سرم، آبرسان، کرم‌های مرطوب‌کننده و ضد آفتاب استفاده می‌شود تا مراقبت‌های لازم از پوست شما، کامل شوند‌.

سخن آخر درباره هزینه پاکسازی پوست

فیشیال (facial) صورت فواید زیادی دارد و می‌تواند جوانی و شادابی را به پوست شما هدیه کند. انجام فیشیال صورت در مراکز غیر‌تخصصی ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به پوست شما وارد کند.
احتمال دارد که هزینه فیشیال صورت در برخی از مراکز به اندازه‌ای کم باشد که شما را برای انجام این روش زیبایی و درمانی وسوسه کند؛ اما بهتر است آگاه باشید که انجام فیشیال صورت با هزینه‌های ناچیز می‌تواند هزینه‌های بیشتری را برای جبران خسارات پیش‌آمده به وجود آورد. پس بهتر است این روش زیبایی-درمانی را در مراکز تخصصی و با هزینه‌های معقول انجام دهید.

سوالات متداول جوانسازی پوست

امروزه روش های جوانسازی پوست متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده است، این افراد پیش از اقدام به جوانسازی سوالاتی در ذهن شان ایجاد می شود به همین علت می خواهیم به سوالات متداول جوانسازی پوست بپردازیم.

سوالات متداول جوانسازی پوست به شرح ذیل می باشد:

پاسخ : جوانسازی پوست برای از بین بردن تمامی چین و چروک های پوست ، ازی بین بردن لک های موجود در پوست ، لیفت صورت و غیره انجام می گیرد.

پاسخ : برای انجام جوانسازی پوست روش های زیادی وجود دارد که با توجه به وضعیت بیمار بهترین روش به او پیشنهاد می شود.

پاسخ : لیفت با نخ ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، کربوکسی تراپی ، مزوتراپی ، هایفوتراپی و غیره .

پاسخ : در صورتی که فرد برای انجام جوانسازی صورت به بهترین پزشک زیبایی مراجعه کند و مراقبت های قبل و بعد از آن روش را رعایت کند دچار عارضه ای نخواهد شد.

پاسخ : هزینه جوانسازی پوست با توجه به دستمزد پزشک زیبایی ، نوع روش درمانی ، تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان و غیره تعیین می شود.

پاسخ : بله ، اما این افراد به این نکته توجه کنند باید چند روز قبل و بعد از انجام آن روش جوانسازی از کشیدن سیگار و قلیان پرهیز کنند تا نتیجه ایده آلی را کسب نمایند.

پاسخ : مراقبت های بعد از جوانسازی پوست بسیار حائز اهمیت می باشد و در صورتی که فرد آن ها را رعایت کند نتیجه بهتری از انجام آن به دست می آورد.

بهتر است بدانید مراقبت های بعد از هر روش جوانسازی متفاوت می باشد اما از مراقبت هایی که بین آن ها مشترک است می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بیمار داروهایی را که پزشک تجویز نموده است به طور مرتب استفاده کند.
 • جلسات معاینه را به طور مرتب برود.
 • برای کاهش تورم و کبودی بعد از جوانسازی از کمپرس یخ استفاده کند.
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.