مهتا طحاف پور
مهتا طحاف پور

دوره آموزش میکرونیدلینگ

چرا میکرونیدلینگ؟

میکرونیدلینگ که به عنوان درمان القای کلاژن (CIT) نیز شناخته می شود، تقاضای زیادی دارد زیرا نتایج آن قابل توجه است و دوره نقاهت کوتاه مدتی دارد. این سرویس ضد پیری همچنین می تواند همراه با نور پالس شدید (IPL) برای نتایج بهتر انجام شود. میکرونیدلینگ نیاز به یک سری درمان دارد، به این معنی که مراجعین برای مشاهده نتایج به بیش از یک جلسه درمان نیاز خواهند داشت. انجام هر جلسه درمان میکرونیدلینگ به طور متوسط ۱۵ دقیقه طول می کشد، به این معنی که این درمان می تواند سود مالی خوبی برای شما به همراه داشته باشد. به طور متوسط، یک مشتری ممکن است به بین چهار تا شش جلسه درمانی نیاز داشته باشد.

مهتا طحاف پور

درباره دوره آموزش میکرونیدلینگ

دوره تخصصی میکرونیدلینگ ما مهارت ها و دانش لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بلافاصله این درمان را در کلینیک خود پیاده سازی کنید. پس از اتمام این دوره، می توانید با استفاده از تکنیک های دستی و الکتریکی، درمان های میکرونیدلینگ را انجام دهید. در این دوره شما به صورت عملی درمان میکرونیدلینگ را تجربه خواهید کرد.

این دوره برای چه کسانی است؟

همه افرادی تمایل دارند به عنوان یک اسکین تراپیست فعالیت کنند و همچنین پزشکان می توانند در دوره آموزش میکرونیدلینگ شرکت کنند.

مزایای دوره آموزش میکرونیدلینگ:

  • دانش تئوری
  • تمرین عملی
  • سطح مهارت مبتدی
  • مدرک بین المللی

ویژگی های دوره آموزش میکرونیدلینگ در مرکز ام تی لاکس

آناتومی پوست: این دوره همه چیز را در مورد آناتومی لایه های پوست صورت و نوع درمان میکرونیدلینگی که انجام خواهید داد به شما آموزش می دهد و باعث ایجاد اعتماد در بیماران و همکاران شما می شود.

اعتماد به نفس و تمرین: ما به شما کمک می کنیم تا در عرض چند ساعت با اصول هر دو روش میکرونیدلینگ آشنا شوید. شما به صورت عملی درمان را تحت نظر ما انجام خواهید داد.

پشتیبانی: ما حتی پس از اتمام دوره آموزشی، به همه دانشجویان پشتیبانی مداوم ارائه می دهیم.

تدریس در گروه های آموزشی کوچک: در هر دوره آموزشی حداکثر ۴ نفر حضور خواهند داشت. پس ما می توانیم زمان زیادی را به شما اختصاص دهیم تا به عنوان یک حرفه ای این دوره را به پایان برسانید.

مواد اولیه رایگان: در طول دوره همه مواد اولیه را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

در دوره آموزش میکرونیدلینگ در مرکز ام تی لاکس چه آموزش هایی می بینید؟

انجام درمان های میکرونیدلینگ: این دوره آموزشی، دانش و ابزار لازم برای انجام درمان های موثر میکرونیدلینگ را در اختیار شما قرار می دهد.

ارزیابی پوست: ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک ارزیابی دقیق پوست انجام دهید و چگونه از مشکلات، نوع پوست و وضعیت بیمار خود برای تصمیم گیری در مورد طول سوزن در طول درمان استفاده کنید.

مراقبت ها: ما به طور جامع عوارض بالقوه و عوارض جانبی از جمله مراقبت های قبل و بعد از درمان را پوشش خواهیم داد. این به شما امکان می دهد تا با استانداردهای بالایی تمرین کنید.

ملاحظات تجاری: ما با ارائه مشاوره در مورد قیمت گذاری، پیشنهادات و نحوه برقراری ارتباط موثر با بیماران بالقوه به شما کمک می کنیم میکرونیدلینگ را در تجارت زیبایی شناسی خود ادغام کنید. با گواهینامه ای که بعد از این دوره دریافت می کنید، می توانید در هر کجا که هستید شروع به کار کنید.

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.