مقالات انگیزشی

۶ سخنرانی معروف که هرکسی باید بشنوه!

آموزش مراقبت از پوست اصفهان

 

آیا مدرسه خلاقیت رو ازبین میبره؟

کن رابینسون در این سخنرانی خود در تد، شیوه ای را که در آموزش کودکان وجود دارد به چالش کشیده است. وی تأکید می کند که ما در دنیای امروز نیاز به بازاندیشی جدی در سیستم آموزشی مان داریم تا بتوانیم انسان هایی خلاق و توانمند در زمینه هوش های چندگاه پرورش دهیم.

 

 

 

 

سوزان کین: قدرت درون‌گراها

متن سخنرانی :

وقتی که من ۹ ساله بودم برای اولین بار اردوی تابستانه رفتم. و مادرم ساک منو بست پر از کتاب، که برای من یه کار کاملا طبیعی‌ای به نظر می‌رسید. چون در خانواده من، خواندن مهم‌ترین کار گروهی بود. و ممکنه که این به نظر شما ضد اجتماعی به نظر برسه، ولی برای ما واقعا یه روش متفاوت برای اجتماعی بودن بود. شما گرمای بدن خانوادتون که کنارتون نشستند رو دارید، شما گرمای بدن خانوادتون که کنارتون نشستند رو دارید، ولی شما همزمان آزادید که در سرزمین رویاها در ذهن خودتون قدم بزنید. ولی شما همزمان آزادید که در سرزمین رویاها در ذهن خودتون قدم بزنید. ایده من این بود که اردو هم مثل همین خواهد بود، ولی بهتر. (خنده) من یه تصویری داشتم از ۱۰ تا دختر که تو یک کابین نشسته‌اند و با لباس‌خواب‌های همشکلشان به آرامی کتاب‌ می‌خوانند.

 

 

اگر از این شاخه به اون شاخه میپرید، چند پتانسیلی هستید!

شمایی که از این شاخه به آن شاخه می پرید و فکر می کنید که آینده ای برایتان وجود ندارد حتما این فایل را ببینید ضرر نخواهید

 

 

 

 

چه چیزی واقعا ما رو شاد گه میداره؟

نتیجه یک تحقیق ۷۵ ساله در دانشگاه هاروارد، نه پول، نه شهرت هیج یک ما را خوش بخت نمی کند. تنها و تنها چیزی که ما را غرق سعادت و شادی می کند رابطه سالم و قابل اتکاست ابتدای این قرن نظر سنجی از نسل جوان شد که مهمترین اهداف زندگیشان چیست؟ و بیش از ۸۰ درصد گفته اند که هدف اصلی آنها در زندگی پولدار شدن هست. و ۵۰ درصد ازهمین جوانان اهداف اصلی دیگری را عنوان کرده اند که آن مشهور شدن بود.

 

 

به دختران بیاموزید شجاع باشند٬ نه بی نقص

متن سخنرانی :

چند سال پیش کاری واقعا شجاعانه انجام دادم٬ و یا بعضی می‌گویند کاری واقعا احمقانه. در انتخابات کنگره شرکت کردم.
برای سال‌ها،پشت صحنه سیاست در امنیت حضور داشتم به عنوان جمع کننده کمک مالی،یا تنظیم کننده٬ اما در دل٬همیشه می‌خواستم در انتخابات شرکت کنم. یکی از زنان عضو کنگره از سال ۱۹۹۲در محله ما زندگی می‌کرد. او در هیچ انتخاباتی شکست نخورده بود٬ و از حزب دموکرات هیچ کسحتی با او رقابت نکرده بود. ولی من فکر می‌کردم،من باید این راه را بروم تا تغییری ایجاد کنم٬ و وضع موجود را به هم بزنم. با این حال٬ نظرسنجی‌هاداستان دیگری را بیان می‌کرد. ناظران انتخاباتی من می‌گفتندکه شرکت در انتخابات دیوانگی است٬ و هیج راهی نیست که مندر انتخابات برنده شوم.

 

 

درون ذهن یک اهمال کار چی میگذره؟

اهمال کاری و تنبلی در ذهن شما چطور جلوی موفقیت را می‌گیرد؟ در این سخنرانی تیم اوربان، به ما می‌گوید مغز ما هنگام اهمال کاری چطور کار می‌کند و از تجربه خود در هنگام اهمال کاری و به تعویق انداختن کار ها صحبت می‌کند.

 

 

 

 

 

بارگذاری...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا ...